O nás

o_nas_big

Lase it je tvůrčí prostor pro jakékoli kreativní nápady.

Zabýváme se výrobou široké škály produktů ze dřeva a plexiskla i na míru. Můžou to být například dřevěné mapy na zeď, slovo, logo, světelná reklama, objemová písmena, přání, fotografie, až do nekonečna. Poskytujeme i služby gravírování.

Naším hlavním cílem je dělat výrobky kvalitně a hezky, aby sloužily dlouho a bez jakýchkoliv závad. Pracujeme s tím nejlepším materiálem, neustále se zlepšujeme a sledujeme moderní technologie.

Naší silnou stránkou jsou spokojení zákazníci. Budeme rádi, pokud se k nim přidáte i i Vy.

Vytvoříme pro Vás přesně to, co chcete a potřebujete. Pokud nevíte, čím začít, rádi Vám poradíme. Snažíme se maximálně přizpůsobit požadavkům našich klientů a realizovat objednávku maximálně pečlivě, a to z technické i vizuální stránky. Některé návrhy však bohužel není možné realizovat kvůli technickým detailům. V těchto případech Vás na problém upozorníme a pomůžeme najít maximálně vyhovující alternativu.

Personální brand je v dnešní době velice důležitý a my jsme ten pravý tým, který Vám pomůže vaší produkci udělat výjimečnou. Nabídku na míru Vám uděláme do druhého dne!

 

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole: